Sipariş İptal ve İade

Sipariş İptali

Lowabot.com'dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde destek@lowabot.com adresimize  iptal sebebinizi belirten (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi) e-posta göndermeniz durumunda, işleminiz tarafımızca gerçekleştirilecektir. Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya verilmemiş olması gerekmektedir.

 

Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişlerinizi iptal etmek için detaylı bilgi aşağıdadır.

 

İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünlerde herhangi bir hata yanlışlık yada bozukluk yoksa, tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, sipariş tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. 7 günü aşan sürede ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 

- Ürünün faturası (Kurum tarafından satın alınan ürünlere iade faturası düzenlenmesi gerekmektedir.)

- 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade alamayacağımız bilmenizi isteriz

 

İade departmanımıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 hafta içerisinde, havale / eft ile yapılan ödemeler ise en geç 1 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

Nasıl iade edeceğim?

0212 244 57 04 nolu telefonumuzdan bize ulaştıktan sonra lütfen paketi MNG Kargo firmasıyla tarafımıza gönderiniz. İade/değişim işlemi için anlaşmalı olduğumuz 561083648 FİRMA NUMARALI MNG Kargo’yu kullandığınız takdirde sizden kargo ücreti talep edilmemektedir. Başka bir kargo şirketi tercih ederseniz, kargo gönderim ücreti tarafınıza aittir.

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır